Popüler Sorular

Kredi/banka kartı ile ödeme;
Kredi kartı ve banka kartı ile hem online satış sitemiz Bubizde.com üzerinden hem de showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Dilersen 0212 652 55 55 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak ödeme işlemini tamamlayabilirsin.

Havale/EFT ile ödeme;
Havale ile hem Bubizde.com üzerinden hem de showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. Eğer ödemeni internet bankacılığı üzerinden yapıyorsan siparişinin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri ismini yazmanı önemle rica ederiz. Siparişini, ödemeyi takip eden 2 iş günü içinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsan; siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını info@nurline.com.tr adresimize göndermeni rica ederiz.

Havale işlemini yapabileceğin hesap numaralarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsin.

Nakit ödeme;
Nakit ödeme yapmak istersen showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Nakit ödemeler maksimum 2 iş günü içinde onaylanarak işleme alınır. Sipariş tamamlandıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirdiğine dair makbuz verilir.

Kapıda ödeme;
Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor. Nakit ödeme yapmak istersen showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Parçalı ödeme;
Alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsin. Bunun için 0212 652 55 55 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da showrooma gelerek işlemi tamamlayabilirsin.

Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin:
Alıcı kısmına yazılması gereken şirket ünvanımız:

Medyanet Grup Reklamcılık Matbaacılık Ltd.şti

BANKA ADI ZİRAAT BANKASI
ŞUBE RADAR-YENİBOSNA ŞUBESİ
HESAP NUMARASI 2646-69026687-5001
IBAN NUMARASI TR720001002646690266875001

Almak istediğin ürünün sayfasında ‘Bu ürünün kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak yapılır’ ifadesi varsa, kurulum hizmeti uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Ürün sayfasında ‘Ürünü demonte olarak teslim ediyoruz’ ifadesi varsa ücretsiz kurulum hizmeti sağlayamıyoruz. Kurulumunu kolayca yapabilmen için ihtiyacın olan tüm parçaları, kurulum şemasıyla birlikte gönderiyoruz. Sana sadece ürünü keyifle kurma işlemi kalıyor. Eğer ekstra kurulum hizmeti satın almak istersen 0212 652 55 55 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin.

Binlerce ürünümüzün pek çoğunu senin için ücretsiz kargoluyoruz sana sadece ürünün keyfini çıkarmak kalıyor.

Herhangi bir sebepten dolayı işler yolunda gitmedi mi? Sorun değil, biz hep buradayız. Eğer ürünle ilgili memnun olmadığın bir durum varsa, senin için çözüm süreci hemen başlatılır ve sorun hızlıca çözülür!

Hasarlı ürünü değiştirmek ya da iade etmek için; 0212 652 55 55 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@nurline.com.tr e-posta göndererek değişim/iade talebini bildirmen gerekiyor.

Değişim ve iade sürecinde önemli bir ricamız var: Hasarlı Gelen Ürünü ya teslim almamalısın yada mutlaka orijinal paketiyle, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine ‘1 gün içinde’ teslim etmelisin. Başka bir kargo şirketi ile geri gönderim kabul edilmez, kurulumu yapılmış ya da isteklerin doğrultusunda sana özel olarak üretilen ve belirttiğimiz süre içinde kargolanmayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Ürünlerimiz sipariş verildikten sonra hazırlanmaya başlıyor. Sen siparişini verdiğin andan itibaren ürünle ilgili tüm süreci yakından takip ediyoruz. Fakat nadiren üretime ya da teslimata bağlı nedenlerden dolayı gecikme yaşanabilir. Son teslimat tarihinde ürün yola çıkmadıysa 0212 652 55 55 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerini arayabilir e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsin.

Atölyeden Evinize…
Tüm ürünlerimizi istediğin ölçülerde sana özel olarak üretebiliriz. Dilersen
showrooma gelerek yakından görebilir ya da beğendiğin ürünün değiştirmek istediğin ölçülerini belirterek 0212 652 55 55 numaralı telefondan fiyat alabilirsin.

Siparişi oluşturduktan sonra seçtiğin üründe değişiklik yapmak istersen, bunu siparişini verdiğin gün 0212 652 55 55 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak bildirmelisin. Çünkü siparişini aldıktan 1 gün sonra ürünü hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle sipariş iptalini gerçekleştiremeyebilir ve istediğin ölçüye göre ürünü yapamayabiliriz.