Lükens Ayaklı Komodin – Hayal

Lükens Ayaklı Komodin – Hayal

Başucu kitabınıza yer açın.

Komodinler, kitabınızı, çalar saatinizi veya bir bardak suyunuzu koyabileceğiniz karyolanızın vazgeçilmez bir tamamlayıcısıdır. Ayrıca çekmeceli başucu masaları sayesinden ufak tefek eşyalarınız için ekstra yer açmış olursunuz.

Ürün Ölçüsü:

Y:43,6 G:42 D:36 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Y:43,6 G:42 D:36 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Her yatak odası tasarımında kendisine yer bulan komidinler, onlarca farklı model seçeneği ile Nurline Mobilya’da evinizi güzelleştirmek için hazır. Siz de yatak odası tarzınıza en uygun komidin modeline ulaşabilir ve evinizi dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz. Komodin ve Komotlar, özellikle yatak odalarında yatak başlarında bulunur. Öne çıkan en önemli özellikleri çekmeceli yapılarıyla birçok kişisel eşyayı saklamaya olanak sağlamalarıdır. Tek bir yatak odası için bir tane komidin yeteceği gibi yatak odası tasarımınıza göre iki ayrı komidin de seçebilirsiniz.

Yatak odanız içerisinde her zaman başucunuzda yer alacak en kaliteli ve en şık komodinler, farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Çekmeceli modelleri ile kendinize rahat ve kullanışlı ekstra alanlar yaratabileceğiniz tüm komodin çeşitleri, Nurline Mobilya’da!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.