5 Çekmeceli Şifonyer

5 Çekmeceli Şifonyer

Şifonyerler, yatak odalarının vazgeçilmez mobilyaları olarak yerini koruyor

Yatak odası tasarımı için tercih edebileceğiniz şifonyer modelleri arasından tarzınıza en uygun şifonyeri seçebilir ve yatak odanızı dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Ürün Ölçüsü:

Y:90 G:60 D:45 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Y:90 G:60 D:45 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Yatak odalarında çok amaçlı olarak kullanılan şifonyerler birbirinden farklı tasarımlarıyla Nurline Mobilya’da. Yatak odası tasarımı için tercih edebileceğiniz şifonyer modelleri arasından tarzınıza en uygun şifonyeri seçebilir ve yatak odanızı dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Kullanım bakımından birçok ayrıntı sunan aynalı şifonyer ve çekmeceli şifonyer modelleri renk ve uzunluk bakımından birbirlerinden ayrılıyor. 3 çekmeceli şifonyer, 4 çekmeceli şifonyer, 5 çekmeceli şifonyer ve 6 çekmeceli şifonyer modelleriyle dolu Nurline şifonyer kategorisi yatak odanızı dekore etmek için ideal alternatifleriyle hazır.

Yatak odası şifonyerleri kadınlar için makyaj masası özelliği de görebiliyor.Şifonyer seçimi yaparken oda rengi ve alan genişliği gibi dış etkenleri de göz önüne almanızı öneririz. Bir bütün halinde şık ve tarz görünecek şifonyerler, sizi hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaştıracak.

Nurline Mobilya‘nın akıllı filtreleme özelliği ucuz şifonyer modeli için sizi yönlendirebilir. Şifonyer fiyatlarına göre sıralama yapabileceğiniz kategori üzerinden bütçenize en uygun yatak odası şifonyerine ulaşabilir ve zaman kaybetmeden evinizi dekore etmeye başlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.