Arya Bölmeli Fırın Dolabı

Arya Bölmeli Fırın Dolabı

Mutfaklarınızda Yer Açın…
Özel bir teknoloji vasıtasıyla üretilen mini fırın dolapları, mutfaklarınızın daha derli toplu bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Mutfakta size yer kazandıran ve daha geniş bir çalışma alanı sağlayan fırın dolapları ankastre kapaklı modüller sayesinde, fırınlarınızı mutfak içerisinde görünmez bir hale getirebilirsiniz.

Ürün Ölçüleri

Ölçüsü : 144 (y) X 60 (g) X 56 (d)

Fırın bölümü iç ölçü : 58 (y) x 56 (g) x 56 (d)

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri

Ölçüsü : 144 (y) X 60 (g) X 56 (d)

Fırın bölümü iç ölçü : 58 (y) x 56 (g) x 56 (d)

 

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Özel bir teknoloji vasıtasıyla üretilen ankastre fırın dolapları, mutfaklarınızın daha derli toplu bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Mutfakta size yer kazandıran ve daha geniş bir çalışma alanı sağlayan fırın dolapları ankastre kapaklı modüller sayesinde, fırınlarınızı mutfak içerisinde görünmez bir hale getirebilirsiniz. Fırınlarınız için özel olarak tasarlanmış modüllerle, mutfağınız hem daha temiz hem de daha modern bir görünüm kazanmaktadır. Tasarımlar içerisindeki özel yuvalar ve modüller, mutfaktaki işlemleriniz için bir yardımcı niteliği taşımaktadır. Modern fırın dolapları deyimiyle, ankastre fırın dolaplarının aynı çizgide buluştuğu bu ürünler, ankastre beyaz eşya ürünleriyle ayrılmaz bir bütünlük oluşturmaktadır.
Sadece standart ankastre fırınları için değil, mikrodalga ürünlerinin de ankastre sistemler içerisinde yer edindiğini görebilirsiniz. Mutfağınıza ferah bir görünüş kazandıracak olan ankastre mikrodalga dolaplarıyla, daha düzenli bir mutfak sizin olmaktadır.
Ankastre fırın dolapları size mutfakta zamandan da kazandırmaktadır. Kolay temizlenebilir, mutfak eşyalarınız için yer sıkıntısı yaşamazsınız. Çok amaçlı mutfak dolabı sistemiyle, mutfaktaki birçok işiniz için Nurline ürünleri, kullanıma hazır olarak sizlere teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.