Nisan 3 Kapılı Gardırop

Nisan 3 Kapılı Gardırop

İyi tasarlanmış bir gardırop, hayatınızı kolaylaştırır.

Minimal alanlara ve küçük odalara rahatlıkla sığabilecek olan bu dolap çocuk odaları, genç odaları için ideal ölçüleri içerirken; antre gibi insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir.

3 Kapılı 2 Çekmeceli Gardırop 2 Modülden oluşmaktadır.

Ürün Ölçüsü:

Y:180 G:105 D:40 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Y:180 G:105 D:40 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Gardıroplar, her evin olmazsa olmaz öneme sahip mobilyasıdır. Ev eşyalarını, nevresim ve giysi gibi tekstil ürünlerini çoğunlukta gardırop modellerine saklarız, bu sayede dağınıklık teşkil etmezler. Bu tasarımların renkleri, desenleri ve görsel detayları gibi fiyat etiketleri de önem taşır. Nurline en uygun elbise dolapları etiketi taşıyan mobilya alternatifleri ile ilgi çekenler arasında yer almaktadır. Ekonomik gardırop çeşitleri, modellere göre de değişlik göstermektedir. Ayna ayrıntısına sahip ucuz gardırop modelleri olduğu gibi, sürgülü kapak özelliği taşıyan ucuz elbise dolapları da vardır. En uygun gardırop modelleri, Nurline’da ayrıntılı özellikler taşıyan tasarım ve seçenekleri ile dikkatleri çekmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.