Duvar Rafı – Kumsal

Duvarlarınızı boşa harcamayın.

Alternatif bir depolama alanı sunan duvar raflarımız, göstermek istediğiniz eşyalarınızı şık bir şekilde sergilemenizi de sağlar. Duvar rafları ile, boş duran duvarlarınızın ne kadar çok eşya alabildiğine inanamayacaksınız.

Ürün Ölçüleri: 70x70x15 cm

 

 

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri: 70x70x15 cm

Ürün Özellikleri

• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Evde, ofiste; her bölümde karşımıza çıkan duvar rafları yaşam alanlarımızın olmazsa olmazıdır! En çok ihtiyacımız olan duvar rafları, aslında konumlandığı alana göre farklı roller üstlenir. Şöyle ki, televizyonunuzun yanına konumlandıracağınız duvar rafı ile kendi TV Ünitenizi kendiniz oluşturmuş olursunuz. Banyolarınızda kullanacağınız duvar raflarıyla da havluluk yapabilirsiniz. Bunun gibi pek çok örnek dekorasyonlarınıza hem düzeni hem de işlevselliği getirmiş olacak.

Peki, sizin nasıl bir duvar rafı modeline ihtiyacınız var? Daha çok tasarım ağırlıklı dekoratif raf modeli mi yoksa işlevsel tasarımı ile ön planda olan kullanışlı bir duvar rafı mı? Kitap, çerçeve, biblo gibi dekoratif objeleri konumlandırdığımız raflar, aslında dekorasyonlarımızı hareketlendiren önemli detaylardan biridir. Banyoda, mutfakta, çalışma odalarında hatta salonumuzda sıkça kullandığımız duvar rafları, bizlere ufak da olsa fazladan kullanım alanı yaratırlar. Ev ve ofis gibi mekanlarda düzenli bir görünüm sunan duvar rafları ile dekorasyonlarınıza daha samimi ve doldu dolu etkiler katabilirsiniz.

Duvar Rafı Fiyatları

Duvar rafları fiyatları, ölçüsü, kullanılan malzeme ve markasına göre farklılık göstermektedir. Suntalam raflar, ahşap raflar ve mermer duvar rafları malzemeleri nedeniyle fiyat açısından farklıdır. Duvar dekorasyonlarınızı hareketlendirecek birbirinden kullanışlı ve modern duvar raf modellerine Nurline‘dan göz atmaya ne dersiniz? Dekoratif rafların uygun fiyatlarını sakın kaçırmayın!

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.