Utku Dolap

Çok amaçlı dolaplar, mutfak, banyo, çalışma odası gibi evin birçok bölümünde kurtarıcı detaylardandır. Pek çok eşyamızı nereye konumlandıracağımızı bilemediğimiz anlarda imdadımıza yetişen çok amaçlı dolap çeşitleri, daha düzenli mekânlar vadediyor.

Ürün Ölçüleri

Ölçüler : 94 x 60 x 37 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri

Ölçüler : 94 x 60 x 37 cm’dir:

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Çok amaçlı dolaplar, mutfak, banyo, çalışma odası gibi evin birçok bölümünde kurtarıcı detaylardandır. Pek çok eşyamızı nereye konumlandıracağımızı bilemediğimiz anlarda imdadımıza yetişen çok amaçlı dolap çeşitleri, daha düzenli mekânlar vadediyor. Aynı zamanda birbirinden kullanışlı ve modern çok amaçlı dolap modelleri artık her eve uyum sağlıyor. Mutfağınızda erzak dolabı olarak kullandığınız çok amaçlı dolabı yeri geldiğinde, havlu ve deterjanlarınız için banyonuzda da kullanabilirsiniz.

Nurline Mobilya’nın çok amaçlı dolap çeşitliliği arasında karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz. Boy boy çok amaçlı dolap modelleri, evinizin her köşesinde değerlendirebilirsiniz. Ödeme kolaylığı sunan uygun fiyatlı çok amaçlı dolaplara “birkaç tık” ile hemen sahip olabilirsiniz.

Birbirinden kullanışlı ve en uygun fiyatlara sahip, fonksiyonel, her stile uyumlu çok amaçlı dolap çeşitlerini Nurline mobilyanın çok amaçlı dolaplar bölümünden inceleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.