Ecza Dolabı Ece

İlaçlarınızı rahatlıkla dağınıklık olmadan muhafaza edebileceğiniz bir üründür. Pek çok eşyamızı nereye konumlandıracağımızı bilemediğimiz anlarda imdadımıza yetişen çok amaçlı dolap çeşitleri, daha düzenli mekânlar vadediyor.

Ürün Ölçüleri

Ölçüler : 38 x 50 x 15 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri

Ölçüler : 38 x 50 x 15 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Ecza Dolapları;Tüm aileniz için gerekli ilk yardım ve sağlık gereçlerinin bulunduğu ecza dolapları, her evde mutlaka bulunmalıdır. Eksiksiz bir ecza dolabı hayat kurtaran bir ilk müdahale şansı verebileceğinden çok önemlidir. Çünkü hepimizin bildiği gibi kaza geliyorum demez. Serin ve kuru bir yerde olması, yerini tüm aile bireylerinin kolayca bulabileceği antre, hol ve koridor gibi yerlerde bulunmalıdır. Ecza dolapları bir dekorasyon ürünü olmadığı halde şık görünmesinde bir sorun yoktur. Aile bireylerinin hastalıkları ile ilgili ilaçları ecza dolabında öncelikli olarak bulundurmalısınız. Ecza dolapları yerine sabitlenmiş olmalıdır, mutlaka kapaklı olmalıdır, eksilen sağlık malzemeleri sık sık kontrol edilmeli, eksik olanlar tamamlanmalıdır. Evinize gelen konukların başına gelebilecek kaza ya da sağlık problemleri için de basit önlemler almak siz düşündüğünüzden çok daha fazla şey kazandırabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.