Ares Mikrodalga Fırın Dolabı

Ares Mikrodalga Fırın Dolabı

Çok amaçlı mutfak dolabı ile mutfağınızdaki düzen ve intizamı en üst düzeyde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çok amaçlı dolapları banyo, kiler, hol, çalışma odası, ofis gibi pek çok farklı mekanda kullanabilirsiniz

Ürün Ölçüleri
Ara bölme ölçüsü Y: 35cm, G: 52cm, D: 30cm’dir.
Ölçüler : 161 x 56 x 32 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri
Ara bölme ölçüsü Y: 35cm, G: 52cm, D: 30cm’dir.
Ölçüler : 161 x 56 x 32 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.

Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.


Özel bir teknoloji vasıtasıyla üretilen ankastre fırın dolapları, mutfaklarınızın daha derli toplu bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Mutfakta size yer kazandıran ve daha geniş bir çalışma alanı sağlayan fırın dolapları ankastre kapaklı modüller sayesinde, fırınlarınızı mutfak içerisinde görünmez bir hale getirebilirsiniz. Fırınlarınız için özel olarak tasarlanmış modüllerle, mutfağınız hem daha temiz hem de daha modern bir görünüm kazanmaktadır. Tasarımlar içerisindeki özel yuvalar ve modüller, mutfaktaki işlemleriniz için bir yardımcı niteliği taşımaktadır. Modern fırın dolapları deyimiyle, ankastre fırın dolaplarının aynı çizgide buluştuğu bu ürünler, ankastre beyaz eşya ürünleriyle ayrılmaz bir bütünlük oluşturmaktadır.
Sadece standart ankastre fırınları için değil, mikrodalga ürünlerinin de ankastre sistemler içerisinde yer edindiğini görebilirsiniz.

Mutfağınıza ferah bir görünüş kazandıracak olan ankastre mikrodalga dolaplarıyla, daha düzenli bir mutfak sizin olmaktadır.
Ankastre fırın dolapları size mutfakta zamandan da kazandırmaktadır. Kolay temizlenebilir, mutfak eşyalarınız için yer sıkıntısı yaşamazsınız. Çok amaçlı mutfak dolabı sistemiyle, mutfaktaki birçok işiniz için Nurline ürünleri, dekonte olarak sizlere teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.