Açılır Kapanır Duvara Monte Masa

Açılır Kapanır Duvara Monte Masa

YER KAPLAMAYAN DUVARA MONTE ÇALIŞMA MASASI

Çok pratik şekilde katlanabilen mekanizması sayesinde yer kaplamayan bir masadır.

Küçülen evlere, harika çözümler sunan modüler masalar, benzersiz bir etkiyi de beraberinde getirirler. Seçeneği bol olan katlanabilir bu ürünler, alan darlığını anında rahatlıkla buluşturuyorlar.

Ürün Ölçüleri:
50×40 cm
60×90 cm

 

 

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Ürün Ölçüleri:
50×40 cm
60×90 cm

Ürün Özellikleri

• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Evlerimizi Rahatlatan Fikirler Yaşam alanlarının olmazsa olmazları vardır. Bugün gelinen noktada, eşsiz ürünler en etkili şekilde sizlerle buluşurken, sitemizde de zengin çeşitlilik her zaman aktif şekilde karşınıza çıkacaktır. Özel tasarımlı Açılır Kapanır Duvara Monte Masa seçenekleri ise bunlardan sadece birisidir. Bu benzersiz ürünler, farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlarken, ihtiyaçları da en özgün şekilde karşılarlar. Özel renk ve model seçeneklerinin olması, ciddi anlamda dekoratif olmalarını da sağlamaktadır. Şık tasarımları ve pratik kullanımları ile duvara monte katlanır masa mobilya örnekleri, dar alanların daha aktif bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Bu özgün mobilyalar, mutfaklar ya da balkonlar için her bakımdan hoş seçeneklerdir. Renk seçenekleri sunulması ise, değişimi en özel şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Küçülen evlere, harika çözümler sunan modüler masalar, benzersiz bir etkiyi de beraberinde getirirler. Seçeneği bol olan katlanabilir bu ürünler, alan darlığını anında rahatlıkla buluşturuyorlar. Özel malzemelerden yapılan portatif masa modelleri, sizlere en uygun ve özgün alternatifleri sunarken, ev dekorasyonun da ayrılmaz bir parçası olmaya adaylar. Bu seçenekler sayesinde, geniş kullanım alanları yaratmak, evinizi daha geniş ve kullanışlı kılmanız mümkün. Ahşap, metal gibi özel ürünlerden imal edilen bu ürünler, modüler yapıları ile de dikkat çekiciler.Portatif Ürünlerin Faydaları Genel olarak mobilyalar, geniş hacimli yapılar olarak karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra, modüler ürünler, daha portatif bir şekilde tasarlanmaktadırlar. Bu özel ürünler, en keskin sonuçları da kullanıcılarına sağlar. Çocuk odalarına uygun şekilde tasarlanan portatif çalışma masası seçenekleri, sadece ihtiyaç olduğunda açılarak kullanılabilir. Hal böyle olunca, çocuk odalarında da alanlar daha rahat kullanılmış olacaktır.Açılır Kapanır Duvara Monte Masa seçenekleri, her zaman hayat kurtarıcıdır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.