Aynalı Portmanto Gökçe

Aynalı Portmanto Gökçe

Şıklık ayrıntıda gizlidir.

Antre Yada Hollerinizdeki Gereksiz Kalabalıktan Kurtulmak Artık Çok Daha Ekonomik.

Ayrıntıya önem veriyorsunuz. Sıradan değil size özel bir şey arıyorsunuz. Çok çeşit olsun, aralarından seçeyim istiyorsunuz. Belki modern akımlardan hoşlanıyorsunuz belki de klâsik seviyorsunuz. Zor beğeniyorum diye kendinizi suçlamayın. Nurline mobilya’da aradığınızı bulacaksınız.

Ürün Ölçüsü:

Y:180 G:80 D:35 cm’dir.

  • Açıklama
  • İnceleme (0)

Açıklama

Y:180 G:100 D:35 cm’dir.

Ürün Özellikleri
• Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı yonga levhalar kullanılmıştır.
• Kullanılan kulplar, vidalar ve aksesuarlar, diğer tüm malzemeler gibi kaliteli olup TSE’ ye uygundur.
Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Teslimat ve Kurulum Bilgileri
• Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.
• Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile birlikte çıkmaktadır.
• Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.
• Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.
• Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.


Antre dekorasyonu deyip geçmeyin, evinizin girişini güzelleştirin.

Evlerinizin en önemli geçiş noktası olan antreler, odalar arasındaki geçişin yanında en çok kullandığımız ve evinizin genel dekorasyon hatlarını belirleyen önemli bölgelerdir. Antrelerde bulunan portmanto, vestiyer veya ayakkabı dolapları yanında en çok tercih edilen ürünlerden biri antre dolaplarıdır. Çok amaçlı kullanılabilen antre dolapları, farklı çekmece, raf ve dolap kapağı tasarımlarına sahiptirler. Nurline mobilya, sizin kullanım alanınıza ve amacınıza uygun hol dolapları, antre dolapları ve giriş dolabı modellerini sizlere sunmaktadır.

Evinizin Girişi ile Fark Yaratın

Evinize ilk girdiğinizde içiniz açılsın antre ile dekorasyonunuz başlasın istiyorsanız. Antre için antre mobilyaları seçebilir, duvarlarınızı raflar ile dekora edebilirsiniz. Çok amaçlı dolaplar, ayakkabılık ürünleri ise vazgeçilmez antre dekorasyon parçası.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.